Braniewskie Centrum Kultury oprócz możliwości rozwijania pasji organizuje wiele spotkań dla ludzi zainteresowanych szeroko pojętą kulturą.
W ofercie CK znajdziemy sekcję historyczno-turystyczną dla pasjonatów lokalnego i nie tylko patriotyzmu, szkółkę filmową i fotograficzną, zajęcia teatralne, muzyczne, plastyczne i taneczne. Na tych ostatnich można poznać meandry zarówno tańca ludowego czy baletu, jak i nowoczesnych form tanecznych.

Artystycznie
Zajęcia muzyczne oferują naukę gry na gitarze akustycznej, pianinie, perkusji oraz naukę śpiewu, a także udział w chórze. A jeśli interesujesz się teatrem, możesz zapisać się na zajęcia z teatru klasycznego, teatru filozoficznego albo wstąpić w szeregi grupy kabaretowej.
Każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia, znajdzie w CK interesujące dla siebie formy realizacji swoich pasji.

Tylko dla pań
A już 8 marca Braniewskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie panie na świętowanie Dnia Kobiet. Odbędzie się spotkanie z Kongresem Kobiet oraz wernisaż wystawy malarstwa Romany Klinkosz.

Panie będą mogły również wspólnie obejrzeć film „Ciemniejsza strona Greya”. W programie przewidziano też mnóstwo innych atrakcji, w tym konkursy od firm kosmetycznych.

Wieczór przebiegnie pod znakiem wspólnych rozmów przy kawie i muzyce fortepianowej, którą zaprezentują uczniowie klasy pianina BCK.

/ Fot. pxhere / CC0)